GELİN ADAYLARI BURAYA! NEDİMELERİNİZ İÇİN FARKLI HEDİYE FİKİRLERİ

Yaz sezonu yavaş yavaş yaklaşmaya başlıyor. Yazın evlenecek çiftlerimiz eminiz ki hazırlıklarına çoktan başladı ve tam gaz devam ediyor… Tabi, tatlı telaşların üst üste geldiği bu dönemlerde aklınızdan bazı ufak detaylar uçup gidiyor. Tamda bu esnada sizlere hatırlatmak isteriz ki hayatınızın en özel gününü kolaylaştıracak olan nedimelerinize bu özel günden bir hatıra kalmasın mı?

Kişiselleştirilmiş Kahve Kupaları

Özellikle sizin ve tüm nedimelerinizin düğün gününde uyanık kalması şarttır. Bu kişiselleştirilmiş kahve kupalarıyla kahvenizi yudumlarken aynı zamanda hep birlikte düğün öncesi güzel fotoğraf kareleriniz olsun.

 

 

Makyaj Çantaları

Yeni bir makyaj çantasına duyduğumuz ihtiyaç hayatımızın son zamanlarında neredeyse haftalıktır (Her kol çantası için ayrı makyaj çantası, ah ah biz kadınlar 😊) Nedimeleriniz sizi yalnızca düğün günü değil sonrasında da hatırlasın isterseniz bu kişiselleştirilmiş makyaj çantalarını hediye edebilirsiniz.

 

Kişiselleştirilmiş Askılar

Bu kişiselleştirilmiş askılar düğün günü aynı renk ve model giyecek olan nedimelerinizin kıyafetlerinin karışmaması için büyük bir kurtarıcı olacak. Sevimli ve şık tasarımlarıyla gündelik hayatlarında gardıroplarında özel bir düzenleyici olurken sizi de unutturmayacak.

Sonsuzluk Bilekliği

Basit gibi gözükse de bu sonsuz bilezikler ile nedimelerinize olan sonsuz sevginizi, minnetinizi ve sizin için ne kadar özel olduklarını hissettirin. Bu sade ve şık tasarımları her gün takarak sizden bir parça taşıyabilirler.

 

 

Hediye Terlikler

Uzun saatlerdir sizin için koşturan ve topuklu ayakkabıların içinde yeterince yorulan nedimeleriniz için hazırlanmış en güzel ve en rahat hediyelerden biridir.

Düğün sonrası eğlencenize ara vermeden özgürce devam etmek için tüm elbiselere uyum sağlayacak olan flip flop (parmak arası) kişiye özel terlik ile nedimelerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

İsimli Su Şişeleri

Eğer bir yaz düğünü tercih ediyorsanız havalar yeterince sıcak olacağı için su ihtiyacınız fazla olacak. Bu kalabalıkta nedimelerinizin sudan mahrum kalmaması için ve karışıklığa sebep vermemek için isimlerine özel su şişeleri hediye edebilirsiniz.

 

 

 

Çantalar

Kadınlar çantasız asla yapamazlar ve gün boyu yanlarında mutlaka bir şeyler taşırlar. Bu sevimli çantalar gittikleri her yerde kişiye özel tasarımlarıyla karışmayı önlerken nedimelerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olacaktır.

Mücevher Kutusu

Nedimelerinize yaşamlarını pratik hale getirecek hediyeler verebilirsiniz. Bu mücevher kutuları ile en sevdikleri takıları kaybetmeden saklayabilirler.

 

 

 

Baş Harfli Kolye

Nedimelerinizin baş harflerini taşıyan bu kolyeler ile hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Abartılı olmayan bu hediye sade ve şık oluşuyla kullanım kolaylığı sağlar. Özel anlarında ve günlük kıyafetleriyle kullanabilirler.

 

 

Baskılı Çoraplar

Düğün masraflarınız sizi epeyce yorarken seçmiş olduğunuz bu güzel ve özel çoraplar sayesinde nedimelerinize hem ekonomik hem de sevimli bir hediye verebilirsiniz. Bu hediyenin en güzel yani tasarımı istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz, hayallerinizin sınırı yok 😊

Özge Çalışkan

About Özge Çalışkan

1990 Doğumlu girişimci bir anne adayıyım. Çilek Kokusu Blog sayfasının editörü olarak görev yapıyorum. Bana [email protected] adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir